PŁATNOŚCI

- Ekspresowa płatność realizowana poprzez Przelewy24

DOSTAWA

1. Wysyłka kurierska

Zamówienia zostają wysłane w określonym terminie podanym pod produktem. Dni podane pod wybranym produktem określają dni robocze (nie licząc soboty i niedzieli) i są liczone od momentu zaksięgowania wpłaty na konto lub od momentu zakończenia płatności przez system Przelewy24. 

Jeżeli towary zamówione przez Państwa mają różne czasy wysyłki, brany jest pod uwagę wówczas pokazany dłuższy czas dostawy. Informujemy, że są to terminy maksymalne co oznacza, że towar może zostać do Państwa wysłany wcześniej. Po każdym spakowaniu i nadaniu paczki otrzymują Państwo wiadomość e-mail z informacją o wysłaniu przesyłki. 

Przesyłki krajowe wysyłamy kurierem. Czas doręczenia to 1-2 dni robocze, koszt wysyłki 13 zł brutto. Paczki  i przesyłki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku.  

PRZESYŁKI ZA GRANICĘ KRAJU- przesyłki wysyłamy obecnie do 23 krajów za pomocą firm kurierskich DPD, GLS, TNT.

Ceny przesyłek zagranicznych: Strefa 1- 65zł brutto, kraje: Austria, Belgia,Czechy, Holandia, Niemcy, Słowacja Strefa 2- 75 zł brutto, kraje: Francja, Hiszpania,Irlandia Północna, Luksemburg, Węgry, Anglia Strefa 3- 90 zł brutto, kraje: Włochy, Łotwa, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Finlandia, Grecja, Litwa, Portugalia, Szwecja, Słowenia

Uwagi dotyczące dostawy:

Na wycenę przesyłki brana jest pod uwagę faktyczna ilość paczek wysyłanych do klienta oraz waga każdej z nich. Koszty dostawy pokazane są w koszyku zakupowym,

Zachęcamy do sprawdzania przesyłek,  w przypadku niezgodności z zamówieniem lub otrzymaniu uszkodzonych produktów należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu reklamacyjnego. Faktura sprzedaży wysyłana jest na adres mailowy podany w zamówieniu.